https://www.hybejsechytre.cz/

Hodně nás potěšil dopis od jedná naší klientky a chceme se s vámi o něj podělit. Možná Vás na to taky „nakopne“ a my budeme rádi. Tak hezké počtení a mrkněte i vy na náš kurz: https://www.hybejsechytre.cz/vstup/

 

Zdravím :),

je to super kurz. Nese s sebou spoustu pozitivního, co ani vlastně nesouvisí (ale při tom souvisí) s tímto kurzem. 

Před 2 lety mi zemřela moje životní láska – byli jsme spolu od mých 16 a jeho 19. Měli jsme spolu 2 dcery (ty mám dál), firmu (tu jsme omezili na minimum), dům na hypotéku (ten jsem potom s dcerami prodala)…. no prostě jsem se zcela zhroutila a díky dětem se pomaličku zvedám. Rok jsem s ním byla doma, po nemocnicích – nemohl se postupně hýbat, bylo mu čím dál hůř a nikdo nevěděl, co mu je – rok a týden od začátku do konce. Na závěr to našli – už se s tím nedalo nic dělat. Mor současné doby. 

Omlouvám se, že vám to píšu, ale chci tím říct, že jsem hrozně moc ráda, že jsem vás našla. Vaše metody a to všechno, co mi kurzem dáváte je jedna z těch klíčových věcí, které mě vracejí do života. Tak jsem vám tímto chtěla moc poděkovat a projevit vám vděčnost.

Za ten rok jsem zhubla 25 kg. Nemohla jsem jíst. Pak mě holčičky „nutily“ jíst, a tak jsem zase nabrala to všechno zpět. Navíc jsem si strašně poničila záda a klouby – on se nemohl hýbat a já ho zvedala do sedu a pak do stoje. V podstatě jsem ho pořád tahala, u toho špatně namáhala klouby páteř a celé svoje tělo. Nebylo to pro mě důležité. Důležité bylo se starat o něho a u toho až do konce věřit, že se uzdraví. 

 A tak se mám z čeho hrabat a co napravovat. Děkuju vám. Jsem vám neskonale vděčná a jak to píšu, tak k vám všem třem cítím hluboké city, kdyby mi to nebylo „blbé“, tak bych se i přiznala, že velkou náklonnost – spíše lásku. Mám vás ráda, vy moji „mučitelé“. Zvedáte mě z tak hlubokého dna, že jsem ani sama nevěděla, že je to Mariánský příkop. 

Jo a tu tepovou frekvenci, jak jsem se ptala, jak se počítá, jsem našla samozřejmě ve cvičebníčku :). Ptala jsem se rychleji, než jsem to tam po sléze našla :). 

 Moc děkuji, ještě jednou a pořád a hurá do dalšího týdne – po zítřejší relaxaci. A aktivita, kterou opomíjím je – víc spát 🙂

Hana Esentierová